Мама все знатиме: як у ліцеї на Франківщині повністю перейшли на електронні журнали

  • Коломийський ліцей № 1 – перший на Прикарпатті, в якому повністю перейшли на електронні журнали. Онлайн-оцінювання у закладі діє від початку навчального року, каже директор закладу Мирослав Граб.

    Після уроку вчителька української мови Ольга Магас ставить учням оцінку в електронний журнал. Крім того, заносить туди домашнє завдання, зауваження та позначає відсутніх, повідомляє “Суспільне Карпати”.

    Вчителька стверджує, що користуватися таким журналом зручніше, ніж паперовим, бо до нього є постійний доступ, що економить час при заповненні.

    “Плюс легкість у виправленні і в заповненні. Немає цієї писанини. Раз ти прописуєш усе на початку семестру, завантажуєш усі календарні і потім тільки підв’язуєш роботу”, — говорить Ольга Магас.

    Дані, які вчителі заповнюють в електронному журналі, автоматично відображаються і в онлайн-щоденниках учнів.

    Учениця Коломийського ліцею № 1 ім. Стефаника Марія Потятиник каже: “Усі оцінки видно, ти в будь-який момент можеш зайти і побачити свої оцінки, що треба підтягнути, що в тебе добре, яка в тебе буде семестрова оцінка. Це дуже добре, бо не треба бігати за вчителями, аби дізнатися оцінку”.

    Поки діти у школі, батькам приходять сповіщення про оцінки. Вони теж мають доступ до електронних щоденників.

    “Ти не випрошуєш той щоденник у дитини, бо старшокласники хитрують уже деколи, можуть чогось і не договорити, а тут у тебе є все перед очима. Ти в будь-який момент бачиш, по-перше, домашнє завдання: є воно чи немає, по-друге, контролюєш успішність”, — розповідає мама учнів Інна Колесник.

    Електронні журнали та щоденники у Коломийському ліцеї № 1 почали вводити через перехід на онлайн-навчання під час карантину. 

  • Коломийський ліцей – перший в області, де припинили вести паперові журнали. Перед тим, як відмовитися від них, зверталися до Міністерства освіти. Там відповіли, що вести виключно електронні журнали можна за умови, якщо є достатнє технічне забезпечення. Відтак, із вересня минулого року у ліцеї перейшли на оцінювання онлайн.

    За словами учительки інформатики ліцею Галини Максим’юк, учні, які користуються електронними щоденниками, не бачать оцінок та зауважень своїх однокласників: “Дитина заходить за своїм номером телефону і під своїм паролем. Оцінки не пропадуть. Вони зберігаються у хмарному сховищі, до того ж у будь-який момент можна завантажити у форматі PDF і мати електронний варіант”.

    Нагадаємо, В школах і садках у чотирьох районах Прикарпаття виявили непридатну для пиття воду

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!