Марцінків дав доручення краще прибирати вокзал

 • Сьогодні, 25 жовтня, у Івано-Франіквську відбулася “Чорна п’ятниця”.

  Про це повідомляє міський голова Руслан Марцінків на своїй офіційній сторінці.

  Оглянули привокзальний сквер та вокзал, а також два дитячі садочки.

  Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук зазначив, що всюди вже тепло й заклади освіти готові до холодів.

  Також,  відвідали ДНЗ №14 «Струмочок». Тут оглянули нову систему опалення, яку зробили цьогоріч. Далі заїхали у ДНЗ №3 «Бджілка», де працюють за програмою НЕФКО – його активно утеплюють, завершено близько 60%.

  Особливу увагу міський голова звернув на привокзальний сквер і сам вокзал та важливість того, щоб там належно прибрали. Адже, каже, йому неодноразово скаржаться мешканці на безпорядок тут.

  «Вокзал – це обличчя міста. Коли хтось до нас приїздить чи то в справах, чи то відпочити, перше що він бачить – це ці два об’єкти. Важливо, щоб вони були у гарному стані. Адже це – перше враження про місто», – зауважив Руслан Марцінків.

  Він також додав, що його мама вже вдруге присоромила за безлад на вокзалі. Тож дав доручення Муніципальній інспекції краще контролювати прибирання цієї території.

  Ще одна проблема, на яку звернули увагу при ранковому об’їзді – масове спалення листя.

  «Зараз така пора, що на вулицях міста є дуже багато листя. Й мешканці продовжують його палити. Тому хотів би звернутися до всіх, хто й далі це робить. Припиніть палити, адже це дуже шкідливо! І вечорами люди масово скаржаться, що неможливо ні вийти на вулицю, ні відкрити вікно. Бо все в диму. Особливо це зачіпає тих, у кого проблеми з дихальними шляхами. Але шкодить всім», – розповів директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

  За словами директора департаменту, листя потрібно компостувати. Якщо такої можливості немає, а є великий об’єм листя (від 1 вантажівки більше), то можна звернутися у Департамент ЖКПБ (вул. Незалежності 7) й вони допоможуть вивезти. Але наголошують, що лише при великих об’ємах листя.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!