Марцінків переконаний, що міст на Пасічну збудують швидко

 • Сьогодні, 20 листопада, мер Франківська Руслан Марцінків оглянув машини, які перевезли з Києва, для будівництва моста через Бистрицю Солотвинську.

  На своїй сторінці у соціальній мережі мер пише, що будівництво моста розпочнеться згодом, а сама робота – піде швидко.

  «Техніка приїхала, можна розпочинати роботи. Сьогодні оглянув машини, які будуватимуть новий міст через Бистрицю Солотвинську. Були певні проблеми з їхнім перевезенням, але зараз все необхідне уже на місці. З дня на день тут розпочнуться підготовчі роботи: першочергово підсиплять дорогу, щоб могла проїхати техніка, а також підготують майданчик для роботи. Місто, як замовник, зацікавлене у швидкому будівництві. І підрядник має свій інтерес в цьому, адже простій такої техніки, коли у них ще багато об’єктів, – нераціональний. Тож переконаний – робота піде швидко», – пише Марцінків.

  Нагадаємо, що техніку для будівництва другого моста на Пасічну привезли 18 листопада.

  Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!