Марцінків підтримав мера Черкас, на якого відкрили справу в поліції

  • Міський голова Івано-Франківська підтримав міського голову Черкас Анатолія Бондаренка, на якого відкрили кримінальне провадження.

    Нагадаємо, що у поліції відкрили справу через рішення виконавчого комітету Черкас щодо послаблення карантину. За словами правоохоронців, виходячи за рамки своїх повноважень, міськвиконком дозволив роботу перукарень, салонів краси, об’єктів спортивної інфраструктури, літніх майданчиків закладів ресторанного господарювання, магазинів з продажу непродовольчих товарів, електротоварів, меблів, книжкової продукції, ринків та ярмарків з продажу  сільськогосподарської продукції та квітів, а також міських парків та скверів і розташованих  на їхній території атракціонів.

    “Таке враження, що хочуть знищити місцеве самоврядування, повідкривали купу справ на мерів, забрали кошти в громад, закріпачили українців щодо виїзду закордон, продали землю, обманули з доплатами медиків! Підтримую мера Черкас Анатолія Боднаренка. Карантин один для всіх, а не для вибраних”, – написав Руслан Марцінків на своїй сторінці у соціальній мережі.

    До слова, на мера Івано-Франківська відкрили вже два кримінальні провадження. Одне – через ринки, які працювали. Друге – через висловлювання мера про вивіз ромів на Закарпаття.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!