Марцінків пригрозив не виділяти нікому жодної копійки, поки не вирішаться проблеми з листям і безхатченками

 • Міський голова Руслан Марцінків обурився через спалювання листя та засилля безхатченків.

  Сьогодні, 13 вересня, під час оперативної наради міський голова запитав Ігоря Влізла, чи складають протоколи за спалення листя. Однак той відповів, що не має права складати за це протоколи.

  «Я читав про нараду, яку ви провели. Це такий совок у кращому розумінні. Добре, що не забули скільки грошей треба виділити. Скільки протоколів? Нуль?, – обурився Руслан Марцінків. – Друге. Нічний будинок – або керівника поміняйте, або не знаю що, бо він має всіх людей приймати. А мені кажуть, що  там зробили хостел  – 50 грн за ніч».

  Також мер висловив невдоволення щодо людей, які збирають гроші в автобусах.

  «Чим ми займаємося? Так не може бути. Протоколів немає. Бомжів немає куди відвести. Жодної копійки не будемо давати нікому, поки ці питання не вирішаться», – заявив міський голова.

  Заступник міського голови Олексій Кайда повідомив, що вчора поліція 8 безхатченків відвезла в будинок нічного перебування, однак жодного там не прийняли. «Оце робота будинку нічного перебування, на який ми з бюджету виділяємо гроші. Поліція спрацювала чітко», – сказав Кайда.

  «Мені треба результат по траві і по бомжах. Я розумію, що з наливайками ми не можемо справитись, з гральними автоматами не можемо. Ну але з листям і бомжами ми можемо справитися? Була реформа? Нема ніякої реформи. Тут мова не тільки про патрульну поліцію, але загалом про систему. Ми дуже лояльні і багато грошей даємо. Мені сказав закарпатський безхатченко, що Франківськ – це найщедріше місто», – зазначив Марцінків.

  Нагадаємо, Мер Франківська просить придумати статтю та штрафувати паліїв листя і безхатьків.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!