Марцінків розкритикував франківських чиновників за незакриті розкопки

 • Сьогодні, 19 листопада, в Івано-Франківську на оперативній нараді у міського голови говорили про відновлення благоустрою після розкопок.

  За словами представника КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Івана Палімона , у 2018 році в них було відкрито 161 ордер на розкопки, а закрито – 160.

  У період з 26.09.2019 по 14.11.2019 року підприємство здало 36 ордерів. 13 з них на асфальті, 15 на тротуарі, 10 на газоні, два на гравійній дорозі та один на під’їзній дорозі.

  Пан Іван підкреслює, часто одна розкопка ведеться на дорозі і на асфальті. Станом на 14 листопада, за словами працівника «Водоканалу», у них відкрито 16 ордерів на розкопки.

  Крім того, працівники «Муніципальної інспекції з благоустрою» наголосили, часто під час розкопок пошкоджують бордюри і якщо їх не відновлюватимуть – ордери не закриють.

  «Як ви думаєте, яка кількість відкритих ордерів на сайті 15-80?» – запитав перший заступник міського голови Микола Вітенко.

  На своє запитання він відповів сам. Мовляв, там сказано тільки про три розкопки.

  «Невже так важко, щоб ваш працівник вносив всі розкопки на карту в одну систему», – наголосив Вітенко.

  Також керівник «Теплокомуненерго» Євгеній Герасименко зазначив, що від початку року у них відкрито 93 ордери на розкопки. Наразі не закрито – 18 ордерів.

  «Ваших розкопок взагалі на карті нема», – сказав мер.

  «Як нема?» – відповів Герасименко.

  Руслан Марцінків наголосив, що взагалі нема. 

  Також у СТЕКу пояснили, що у них наразі відкрито п’ято ордерів на розкопки, одна з них – на Вічевому майдані, інша – на Незалежності. Міський голова сказав, що за тиждень ці розкопки треба закрити

  «Даємо вам тиждень часу. Ні, то протокол складаємо і зразу на оперативці вручаємо. У нас і на сайті розкопки не вказані», – закцентував Марцінків.

  Крім того, у газовиків зараз є 17 незакритих ордерів на розкопки, а в РЕМу – всього чотири не закритих розкопки.

  «У мене прохання до всіх, поки нема снігу та морозу – закривайте, бо потім скажете, що асфальту нема», – наголосив Марцінків.

  Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак наголосив, що кількість розкопок з кожним роком збільшується. Якщо у 2018 року станом на 19 листопада було 558 розкопок (123 – планові та 435 – аварійні), то цьогоріч їх вже є 591 розкопка (100 – планових та 491 – аварійна).

  «Багато розкопок є протермінованими, тобто зариваються дуже-дуже довго», – каже Смушак.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську нагородили найкращих у сфері благоустрою 

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!