Марцінків розповів, коли і на скільки подорожчає проїзд комунальним транспортом у Франківську

 • В Івано-Франківській громаді планують підвищити вартість проїзду в комунальному транспорті. Міський голова Руслан Марцінків заявив, що тарифи на проїзд зростуть не раніше 1 липня.

  Про це він сказав в ефірі телеканалу «Вежа», повідомляє «Галицький кореспондент».

  Під час прямого ефіру мешканець Івано-Франківська Микола поцікавився підняттям тарифів на проїзд у міському транспорті. Мовляв, коли це станеться і яка буде ціна.

  Тож міський голова розповів, що тарифи планують збільшити через те, що з 1 червня майже вдвічі зросте ціна на електроенергію. За його словами, підняття тарифів на проїзд у транспорті просто необхідне для того, щоб КП «Електроавтотранс» змогло вижити.

   «Нам дуже важко витягувати ту ціну, яка є. Тому йде обговорення про збільшення тарифів на перевезення пасажирів. Підняття майже вдвічі тарифу на електроенергію суттєво збільшує витрати на електротранспорт. Особливо, зважаючи на те, що більше 50% пасажирів їздять безкоштовно. Нагадаю, що люди пенсійного віку, діти та пільгові категорії їздять безкоштовно. А студенти з карткою Галка оплачують 50% від ціни», – пояснив Марцінків.

  Вартість проїзду у громадському транспорті залежатиме від способу оплати. А саме:

  • за транспортною карткою “Галка” – 10 гривень;
  • за банківською карткою – 13 гривень;
  • готівкою – 15 гривень.

  Нагадаємо, в Івано-Франківській громаді планують збільшити вартість проїзду в комунальному транспорті

  До теми: В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!