Марцінків vs Шевченко: франківців запитали, за кого вони голосуватимуть на виборах

 • Сьогодні, 18 червня, в Івано-Франківську презентували соціологічне дослідження на тему “Проблеми міста та політичні погляди його жителів”.

  Опитування проводили студенти-соціологи Прикарпатського національного університету – як практичне завдання по своїй спеціальності.

  Відповідаючи на блок виборчих та політичних питань, 53% франківців заявили, що підуть голосувати на наступних виборах до міської ради, 47% – що проігнорують вибори.

  Щодо електоральних симпатій, то 46% франківців ще не визначились, за яку партію б голосували, 13.5% обрали ВО “Свобода”, 10.2% – УКРОП, 3.3% – “Батьківщину.

  Читайте також: 94% франківців назвали своє місто комфортним для життя

  Опитані також висловили свої симпатії та антипатії до франківських політиків. Першими в рейтингу позитивної оцінки діяльності йдуть Руслан Марцінків (33.6%) та Олександр Шевченко (28.7%), а от діяльністю депутатів міської ради та голови обласної ради Олександра Сича задоволено значно менше. Найгірше ж франківці оцінили діяльність голови ОДА Олега Гончарука (ним незадоволено 28% франківців).

  Кандидатом же на наступного міського голову 21.3% опитаних бачать Руслана Марцінківа, 10.9% – Олександра Шевченка. Третім у рейтингу йде екс-мер Віктор Анушкевичус – 4.3%. Втім, похибка дослідження складає 3.5%, 6% людей сказали, що їм важко відповісти, 7% не підтримали жодного з кандитатів, а ще 40% пропустили це запитання.

  На повні результати соціологічного опитування можна поглянути за цим посиланням.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!