Марцінків їздив в Узин – агітувати селян в ОТГ

Сьогодні, 10 лютого, міський голова Івано-Франківська відвідав село Узин для того щоб обговорити можливу співпрацю. Мер Франківська прибув на службу Божу з букетом білих троянд.

Про це мер Руслан Марцінків пише в соцмережі.

“Важливим на цей момент є ремонт дороги, допомога церкві з опаленням, а також добудова школи і клубу. ОТГ – це можливість разом розв’язувати свої проблеми. Сьогодні ми знайомимось і будемо укладати угоду про партнерство як рівний з рівним. А це велика кропітка праця як міста так і села” , – повідомляє Марцінків.

Очільник пояснює, що Франківськ зараз динамічно розвивається і має якісні соціальні послуги, медицину, освіту та транспорт. За один день всі проблеми не вирішуються – потрібен час. Й чим швидше розпочнеться процес співпраці, тим більше можна досягти.

Нагадаємо, у грудні 2018 року виповнилося три роки, як міським головою Івано-Франківська є «свободівець» Руслан Марцінків. За цей час він розвинув бурхливу діяльність і запровадив чимало змін у місті. Про найважливіші з них, свою команду, любов до пенсіонерів, виконання передвиборчих обіцянок та багато іншого – в інтерв’ю мера «Галицькому кореспонденту»: Руслан МАРЦІНКІВ: «Я, по-доброму, авантюрист»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!