Марцінків з командою перевірив декілька вулиць міста

Сьогодні, 11 вересня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків із чиновниками провели традиційну «чорну п’ятницю» на велосипедах. 

Інспекція проїхалася вулицями в районі Бандери, Матейка, Сахарова, Шевченка, а також із заїздом на бічні вулички.

«Оглянули вулицю Бандери. Тут вдалося відремонтувати декілька дворів. Є нагальна потреба коштів для ремонту «Електрону». Були на вулицях Львівській, Куріного Чорноти, Військовій. Вони потребують ремонту. Заїхали й на вулицю Озаркевича. Вона довго була проблемною вулицею, як і Республіканська. Також проїхалися відремонтованою вулицею Крука та перевірили реставрацію фасаду на Шевченка, 44. Там зараз фінальні штрихи, сподіваюся, що зовсім скоро ми зможемо відкрити цей об’єкт», – прокоментував міський голова.

Окрім перевірки благоустрою на вулицях міста, завітали й до дитячого садочка №11 «Пізнайко», що на вулиці Сахарова. Його нещодавно комплексно модернізували за програмою НЕФКО.

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак акцентував увагу на надписах на фасадах та елементах благоустрою. Він закликав власників та управителів житлових будинків оперативно усувати їх. Адже за словами комунальника, це не лише естетична проблема, а часто – й кримінальна.

«Оці написи – це пошкодження майна, що тягне за собою адміністративну чи навіть кримінальну відповідальність. Насправді у місті багато камер спостереження, тож якщо поліція візьметься за справу – зможе легко знайти винуватця. Але, крім простого псування, є написи з пропагандистським змістом про продаж наркотичних речовин. А це вже злочин. Тому звертаюся до управителів та власників будівель. Якщо на вашому майні з’явився такий напис – повідомляйте правоохоронні органи та самостійно усувайте їх. Адже утримання фасадів – це обов’язок управителів та власників»,– наголосив Смушак.

До теми: Франківські бульвари цьогоріч не з’єднають, бо роботи багато, а коштів бракує

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!