Марцінків закликав Верховну Раду заборонити діяльність Моспархату

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звернувся до депутатів Верховної Ради України з пропозицією заборонити діяльність Моспархату в Україні.

  Про це він сьогодні сказав у відеозверненні.

  “Всіх сколихнула подія щодо Московського патріархату в Хмельницьку, де попи побили військового. Бачу, той рух щодо очищення України від Московського патріархату по всій Україні набирає обертів. Івано-Франківська – перша область, яка позбулася Московського патріархату. Закликаю депутатів Верховної Ради підтримати законопроєкт Оксани Савчук, депутата від міста Івано-Франківська, або альтернативні законопроєкти, які стосуються заборони Московського патріархату як явище внутрішнього фронту, який є в нашій державі”, – наголосив мер.

  На думку мера, в Хмельницьку військовослужбовець правильно поставив питання: скільки ще треба смертей, щоб в Україні заборонили п’яту колону, зокрема, Московський патріархат.

  “Тому для нас це важливе питання. Думаю, що буде позачергова сесія міської ради і ми обов’язково також це питання поставимо і проголосуємо, щоб ще раз звернутися до Верховної Ради, до президента України з підтримкою даного законопроєкту”, – повідомив Марцінків.

 • До теми: Благословляв російських військових під час окупації Харківщини: СБУ викрила колишнього настоятеля храму УПЦ (МП)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!