Марцінківа попросили, щоб Франківськ більше відшкодовував залізниці за пільговиків

 • Сьогодні, 15 листопада, в Івано-Франківську міський голова зустрівся із юридичними особами міста.

  До мера прийшов новий керівник Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень Володимир Загалюк. Він розповів, що все життя працював на залізниці, спочатку в Тернополі, а тепер в Івано-Франківську.

  «Я прийшов з вами познайомитись і одночасно хочу підняти питання про відшкодування залізничних перевезень за пільговиків», – сказав Загалюк.

  За його словами за 2019 рік місто заплатило залізниці тільки 100 тисяч гривень. До того ж, станом на сьогодні вони перевезли чотири мільйони пільговиків з міста.

  «Ми просимо повернутися до нас трохи, але в межах розумного. Наприклад, Тернопіль платить 1,5 мільйони гривень, Львів – 1,2 мільйона гривень. Якщо ми з вами договоримось на один мільйон – буде добре», – наголосив Володимир Загалюк.

  Міський голова сказав, що місто буде пробувати більше платити. Але проблема в тому, що не тільки залізниця гроші не отримує. Також Марцінків запитав скільки би вони точно хотіли отримати грошей.

 • Загалюк попросив хоча б 300 тисяч гривень до кінця року додати. А наступного якщо не мільйон, то хоча б трохи більше, ніж цього року.

  Начальник управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк пояснив новому керівнику, що потрібні якісь підрахунки, щоб мати на основі чого відшкодовувати гроші за пільговиків.

  Нагадаємо, в “Укрзалізниці” хочуть збільшити штрафи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!