Матір співачки Юлії Лорд звинувачують в організації вбивства

Про це співачка повідомила сьогодні, 31 січня, на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”. Наталію Лордкіпанідзе звинувачують в організації замовного вбивства свого колишнього чоловіка. І вже вчора, 30 січня, Шевченківський суд обрав міру запобіжного заходу – тримання під вартою 60 днів.

“Моя мама відомий громадський діяч, активіст-волонтер, котра протягом останніх кількох років займається визволенням незаконно утримуваних в СІЗО і правовою допомогою незаконно засудженим! Брала участь у визволенні відомих політв’язнів! – написала Юлія Лорд. – І от, як виявилось вчора, з 28-го жовтня головне слідче управління сприяє провокативному і заангажованому процесові, як вони це називають «оперативно-розшуковими діями», з метою звинуватити мою маму у організації замаху на свого колишнього чоловіка, чим дискредитувати її та усунути від громадської діяльності”.

Дуже показовою є історія про вилучення з квартири можливих речових доказів, – продовжує співачка. І зауважує, що до помешкання слідча група приїхала озброєна маминими ключами, дочекалась, коли брат піде по справах, і спокійно проникла в квартиру, коли там нікого не було. Понятих привезли з собою.

“Поняті та «реформована» і «переатестована» слідча Медвєдєва Н.В., котра проводила вилучення, чомусь нервували і плутались у відповідях на питання: де і за яких обставин вони тих понятих знайшли. А коли зрозуміли, шо плутаються, універсальною відповіддю стало «не пам’ятаю». Що вони «вилучали» зі своїми “в дошку” понятими, поки не було господарів, це – питання. Поняті, до речі, від’їжджали “восвоясі” на одному авто зі слідчими. З цього виходить, що поняті були працівниками міліції, і це ми будемо перевіряти”, – пише Юлія Лорд.

Вона додає, що за висновками адвокатів, справа є повністю сфальшована, і ці “оборотні в погонах”, як їх називають люди, будуть нести відповідальність згідно з законом. 30 січня в Шевченківському районному суді, не зважаючи на аргументовані заперечення захисту, слідчий суддя прийняв сторону прокурорів і запроторив Наталію Лордкіпанідзе до СІЗО на 60 діб. “В Україні народився новий політичний в’язень! Система не здається, а це означає, що наша боротьба триває”, – підсумувала співачка.

1

Нагадаємо, що на Прикарпатті поліція встановлює місце перебування підозрюваного у вчиненні злочину.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!