Мати обвинуваченого у подвійному вбивстві «різника»: Бойко тикала в мене ножем

Сьогодні, 28 березня, в Івано-Франківському суді продовжили розгляд резонансної справи про вбивства та розчленування, в яких обвинувачують стоматолога Ігоря Вуйціва та його подружку Юлію Бойко.

Нагадаємо, суд продовжив допит свідків від захисту. На нинішньому засіданні дають свідчення двоє громадян.

«Липень 2013 року, коли я повернулася з відпустки, я дізналася, що мій син познайомився з дівчиною. Дещо згодом до мене на роботу прийшла мати Бойко, яка сказала, що хоче, щоб наші діти одружилися. Я сказала що ніякого весілля бути не може, адже вони знайомі тільки місяць. Коли я побачила Бойко – в мене «мозги встали на тормоз». Йому наче затьмарили мізки. Він дуже багато втратив друзів через неї», – розповіла Наталія Вуйців.

Свідок розповіла, що в певний час Бойко жила в них вдома. Одного разу мати навіть викликала міліцію. «Вона тикала ножиком в мене, навіть є шрам на руці, – повідомила жінка. – Наскільки вона була фізично сильна. Я вигнала їх обох зі своєї квартири. Після того випадку поміняла замки вдома і на роботі».

«Він сказав: “Мамо, я доросла людина і я цю ситуацію розрулю”. В той момент я зрозуміла, що він хоче з нею порвати», – розповіла свідок. Наталія Бойко також пригадала про випадок, коли її сину порізали горло. «Він сказав: я в міліцію не буду подавати, заберіть від мене цю наркоманку. Я вирішила сама подати заяву. Але мене переконали не робити цього».

За її словами, певний час Ігор Вуйців і Бойко не зустрічалися. Але через півроку продовжили стосунки. Згодом, до матері навідався слідчий і повідомив «з порога», що її син обвинувачується у подвійному вбивстві. Міліція проводила обшук спершу в кабінеті, згодом – вдома. «Його забрали з хати в тапочках, без верхнього одягу. Я приїхала до нього, привезла речі. Він, побачивши мене, сказав: “Я цього не робив”. Слідчий мені сказав наступне: “Я би на вашому місці виїхав з Франківська”, – наголосила Вуйців.

ghgh

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!