Мати шістьох дітей із Надвірнянщини може опинитися на вулиці (відео)

  • У гірському селі Зелена, що на Прикарпатті, мати шістьох дітей може опинитись на вулиці. Позбавити жінку та малечу житла має намір сусід. Мовляв, придбав цю земельну ділянку і будь-яке перебування на ній вважає незаконним.

    Уляна Кулакевич – жителька села Зелена Надвірнянського району. Вона – мати шістьох дітей віком від одного до 12-ти років. Після навчання в школі-інтернаті – проживала з чоловіком. Утім, спільне життя не склалось, тож повернулася на батьківське обійстя, пише “ТРК РАІ”.

    А замість рідної хати, побачила лише невеличке приміщення збудоване чужими людьми. Як з’ясувалось, родичі, які тут мешкали – померли, а рідні брати продали земельну ділянку. Теперішній власник – їх сусід – вирішив знести старий будинок. Натомість спорудив інший. Уляну про цей продаж землі ніхто не попереджав.

    У невелику чужу хатину збудовану на батьківському обійсті жінка з дітьми таки поселилися. Живуть не в найкращих умовах, однак – не скаржаться. Допомагають волонтери та односельчани. Всі з розумінням ставляться до ситуації і намагаються зарадити. Водночас , Уляна, попри судовий позов, ні хату, ні землю покидати не збирається.

    Читайте також: На Надвірнянщині шукають чоловіка, який зник два тижні тому

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!