МАУ розпочали польоти між Івано-Франківськом та Венецією

 • З 16 червня цього року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» розпочне виконувати прямі регулярні рейси з Івано-Франківська до Венеції. Таким чином, мережа прямих міжнародних маршрутів МАУ з Івано-Франківська зросте до чотирьох напрямків.

  літак

  Нові щотижневі рейси виконуватимуться на сучасних літаках Embraer 190 з двома класами обслуговування – бізнес і економічним.

  Розклад рейсів:

  № рейсу Напрямок Дні Виліт* Приліт*
  PS331 Івано-Франківськ – Венеція …4… 21:55 22:55
  PS332 Венеція – Івано-Франківськ …4… 23:55 02:45+1

  *Час місцевий

  «Робота в рамках масштабного проекту зі створення вузлового аеропорту МАУ в Івано-Франківську триває, – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. – Географія польотів з цього західноукраїнського міста зростає і на даний момент включає італійську Венецію, іспанські Валенсію та Аліканте, а також польський Гданськ. Ми плануємо і надалі розширювати спектр можливостей для подорожей до європейських пунктів, пропонуючи пасажирам якісний сервіс і зручні стикування в Івано-Франківську з рейсами, що прямують до/з Києва».

  Ціна квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів і податків складає: з Івано-Франківська від 4743 гривень (ціна може змінюватися залежно від коливань курсу гривні до долару США), з Венеції – від 208,85 Євро.

  Квитки на рейси МАУ можна придбати на сайті www.flyuia.com, через Контактний центр за телефоном +380445815050 або 566 (з мобільних телефонів в Україні), або в офісах уповноважених агентств авіакомпанії МАУ.

  Докладну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на сайті www.flyuia.com.

  Нагадаємо, що МАУ відкриває новий прямий рейс Івано-Франківськ – Гданськ.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!