Медикам Івано-Франківська не виплатили 27 мільйонів гривень

 • Сьогодні, 7 листопада, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

  Першим питанням, яке розглянули депутати, став стан виплати заробітної плати працівникам, сплати обов’язкових податкових платежів, протермінованої заробітної плати в закладах охорони здоров’я Прикарпаття.

  “Маємо дуже велику проблему з виплатою зарплати водіям “швидких”. Сама їх зарплата теж є низькою, і вони починають звільнятися – виникає проблема із кадрами. Ці питання ми розглядаємо вже третій рік, а ситуація далі критична. По всій сфері охорони здоров’я зараз є 86 мільйонів невиплаченої зарплати, з них 27 мільйонів – протерміновано. І просвіту немає. Всі звернення призводять лише до того, що отримуємо відписки. А це ж людські долі”, – розповів голова комісії Манолій Піцуряк.

  Ірина Кобельська, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, додала, що 27 мільйонів гривень боргують медикам Івано-Франківська, решта боргу розподілена по області.

  “Це невиплата готівки, тобто зарплати працівникам, в розмірі 45 мільйонів гривень. У чотирьох лікарнях ще не виплатили зарплату за серпень”, – сказала Ірина Кобельська.

 • Цю ж інформацію підтвердили і в департаменті фінансів, додавши, однак, що за останній місяць сума боргу скоротилася на 5 мільйонів. Схожа ситуація і по інших напрямах бюджетної сфери. Посадовці зверталися з цим до ВРУ і до президента, але там кажуть – стан виплати зарплати є компетенцією засновників, тобто обласної влади.

  Нагадаємо, Бюджетникам Івано-Франківщини боргують 320 мільйонів гривень зарплати

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!