Медичні заклади Калуша перевірятимуть на готовність до коронавірусу

 • У Калуші відбулося засідання комісії щодо епідемічної ситуації з приводу захворюваності на ГРВІ серед дітей у закладах середньої освіти.

  Як повідомив завідувач Калуського міськрайонного відділу Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Богдан Пеленичка, за минулий тиждень у Калуському районі та місті захворіла 631 особа, зокрема 376 дітей до 17 років (69, 8%). Позаминулого тижня кількість хворих становила 435 осіб. Тобто кількість хворих за тиждень збільшилася на 1/3, інформують “Вікна”.

  Статистика свідчить, що діти хворіють більше, ніж дорослі. Зокрема захворюваність від 0 до 4-х  років складає 29,5%, від 5-ти до 14-ти — 56, 3%, від 15-ти до 17-ти — 14%.

  Також медик підняв актуальне питання про розповсюдженість коронавірусу. За його словами, 24 січня МОЗ прийняло проєкт наказу «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)».

  “На нас покладено завдання збирати інформацію, проводити профілактичні заходи і перевіряти готовність медичних закладів до цієї інфекції”, – сказав Богдан Пеленичка.

 • До слова, у Калуші одну зі шкіл закрили на карантин

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!