Медикам Коломийщини боргують 11 мільйонів гривень

 • Сьогодні, 15 жовтня, в Івано-Франківську відбулась нарада у першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з керівниками структурних підрозділів ОДА і територіальних органів виконавчої влади.

  Посадовці розглянули виконання бюджету Коломийщини, а також основні проблеми району – борги по зарплатах, стан готовності до опалювального сезону тощо.

  Районний бюджет виконується на 107%, маємо перевиконання на більш ніж три мільйона гривень. Власні доходи при цьому – 68 мільйонів. Завдання, які ми ставимо перед собою, будуть виконані“, – розповів Нестор Печенюк, перший заступник голови Коломийської райдержадміністрації.

  Марія Савка запитала, чому в Коломийському районі вдвічі зменшились надходження від ренти за видобування газу. Нестор Печенюк не зміг відповісти на це питання.

  Втім, згодом з’ясувалося, що одне з родовищ відійшло до ОТГ, і податки почали надходити туди.

  Щодо виплати зарплат. Нестача коштів на зарплати по медицині складає 11 мільйонів – і я вважаю, що до вирішення проблеми мали б долучитися ОТГ. Адже ми передаємо їм субвенцію, а люди лікуються в районній лікарні. На неї ми виділили вже 6 мільйонів, хоча мали б виділяти 4“, – додав Нестор Печенюк.

 • Марія Савка на це сказала, що громади дійсно повинні допомогти району вирішити цю ситуацію.

  Читайте також: скільки франківці боргують за комуналку.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!