Медики повернули до життя бійця АТО без обличчя

 •  Досвідчені лікарі кажуть, що про такі випадки навіть ніколи не чули раніше. Чотирьох бійців із передової ґвинтокрилом доправили за минулу добу до лікарень Дніпра. Двоє з пораненнями, ще двоє зазнали травм на позиціях. Повідомляє ТСН.

  Медики повідомляють, що до тями прийшов 26-річний боєць із тяжкими травмами. Його доправили з-під Маріуполя тиждень тому. Фугас, що вибухнув у ногах військового, понівечив обличчя. Чоловік втратив око та руку. Усе тіло зрешечене осколками, складне поранення голови. Під час першого ж огляду в нього зупинилося серце, але лікарям вдалося запустити його.

  Медики обласної лікарні імені Мечникова провели кілька операцій, і кажуть, що за медичною статистикою, із такими ушкодженнями пацієнти не виживають, але їм вдалося вирвати бійця із рук смерті.

  “Все-таки він вижив! Незважаючи ні на що – вижив! Зараз він приходить у повну свідомість, виконує всі команди, показує язика – це ще одне диво! З такими пораненнями – я їх навіть показувати не буду, вони настільки страшні – я ще ні в яких книжках не бачив, щоб виживали”, – не приховує емоцій головний лікар Сергій Риженко.

  Нагадаємо, 13-годинна операція на серці Романа Вірастюка завершилася успішно.

  0001

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!