Медики повернули до життя бійця АТО без обличчя

 Досвідчені лікарі кажуть, що про такі випадки навіть ніколи не чули раніше. Чотирьох бійців із передової ґвинтокрилом доправили за минулу добу до лікарень Дніпра. Двоє з пораненнями, ще двоє зазнали травм на позиціях. Повідомляє ТСН.

Медики повідомляють, що до тями прийшов 26-річний боєць із тяжкими травмами. Його доправили з-під Маріуполя тиждень тому. Фугас, що вибухнув у ногах військового, понівечив обличчя. Чоловік втратив око та руку. Усе тіло зрешечене осколками, складне поранення голови. Під час першого ж огляду в нього зупинилося серце, але лікарям вдалося запустити його.

Медики обласної лікарні імені Мечникова провели кілька операцій, і кажуть, що за медичною статистикою, із такими ушкодженнями пацієнти не виживають, але їм вдалося вирвати бійця із рук смерті.

“Все-таки він вижив! Незважаючи ні на що – вижив! Зараз він приходить у повну свідомість, виконує всі команди, показує язика – це ще одне диво! З такими пораненнями – я їх навіть показувати не буду, вони настільки страшні – я ще ні в яких книжках не бачив, щоб виживали”, – не приховує емоцій головний лікар Сергій Риженко.

Нагадаємо, 13-годинна операція на серці Романа Вірастюка завершилася успішно.

0001

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!