Медзаклади Прикарпаття отримають сучасні електромобілі

 • Чотири заклади первинної медико-санітарної допомоги Прикарпаття отримають сучасні електромобілі.

  Зокрема, авто отримають:.

  КНП «Центр первинної медичної допомоги» Рожнятівської селищної ради;

  КНП «Центр первинної медичної допомоги Богородчанської селищної ради»;

  КНП «Центр первинної медичної допомоги» Долинської міської ради Івано-Франківської області;

  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Верхнянської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області», повідомляє Департамент охорони здоровʼя Івано-Франківської ОДА.

  «В умовах війни цивільна медична система зіштовхується з безліччю викликів. Попри все забезпечити українців доступом до необхідної медичної допомоги – наш незмінний пріоритет. Вдячний нашим медикам, які за будь-яких умов і загроз для себе продовжують робити свою роботу – лікувати людей. Вдячний усім нашим партнерам – і міжнародним, і українським. Урядам, людям, громадським організаціям, які підтримують Україну та українців у цей надскладний час», – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

  Завдяки новим авто сімейні лікарі, вузькоспеціалізовані медики та медсестри зможуть надавати паліативну допомогу вдома у пацієнта, здійснювати патронажні огляди новонароджених, виїжджати до малорухливих пацієнтів, організовувати роботу мобільних пунктів вакцинації, виїжджати до пацієнтів у містечках, селах та віддалених громадах.

 • До того ж це альтернативний і дешевший вид транспорту на випадок перебоїв з паливом.

  Авто закуплені в межах спільного проєкту МОЗ з World Bank Ukraine «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (Heal Ukraine).

  До теми: Для родин полеглих захисників Прикарпатті проведуть «Дні здоров’я»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!