“Мені здається, що в тюрмі кращі”: батьки франківських школярів обурилися умовами навчання

Сьогодні, 17 квітня, у школі-садку ім. Софії Русової в Івано-Франківську, відбулися подвійні батьківські збори, за участі батьків другокласників та майбутніх першокласників.

З ними зустрілося керівництво школи та Департаменту освіти та науки. Причиною зборів стали дві невеликі шкільні кімнати, де тепер навчається другий клас, а з першого вересня будуть і першокласники.

Батьків другокласників обурило це рішення, адже воно, на їхню думку, суперечить нормам Нової української школи і дітям буде там не комфортно:

“Що ми маємо зараз: 34 дитини навчаються у приміщенні площею 60 кв. м. Мені здається, що умови в тюрмі кращі” – сказав тато другокласника Віталій Бондар.

Забила на сполох і громадська активістка, голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна. За її словами, діти навчатимуться у класах, які не відповідатимуть санітарним нормам за площею:

“Батьки другокласників самостійно зробили ремонт у класних кімнатах, де зараз навчаються і граються школярі, натомість батьки майбутніх першокласників не знають, у яких умовах навчатимуться їхні діти, бо ніхто їм не показував приміщення”, – наголосила вона.

Директор навчального закладу Марія Ільків, запропонувала батькам майбутніх третьокласників та першокласників, створити ініціативну групу. Кореспонденту “ГК”, вона пообіцяла прокоментувати це згодом.

Про ще одну важливу тему, стосовно навчального процесу в школах, читайте в матеріалі: Без чергування нема навчання?

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!