«МЕНС-простір»: у новий ТЦ в Івано-Франківську зайдуть відомі світові марки

 • В Івано-Франківську вже сьогодні, 5 червня, відкриється масштабний торговий центр «МЕНС-простір».

  ТЦ «MЕНС» — торговий центр нового формату площею 8 400 кв. м, який представляє понад 70 виставкових салонів від провідних рітейлерів України: продуктовий супермаркет АТБ, сучасна хімчистка, аптека, обмін валют тощо.

  Слово «простір» абсолютно відповідає концепції ТЦ не лише через просторі та відкриті магазини, виставкові площі й панорамні види. Ця локація стане місцем зустрічі для дизайнерів та архітекторів, епіцентром мистецьких подій, а дизайнерські локації полюбляться франківцям.

  Основний пул орендарів складають відомі постачальники меблів, світла, декоративно-оздоблювальних матеріалів і предметів інтер’єру в ціновому сегменті від «середнього» до «преміум» класу.

  Відкриті магазини розташуються на трьох основних рівнях ТЦ, також для гостей працюватиме заклад з відкритою терасою та зимовий сад. На території ТЦ є безкоштовне паркування на 90 місць та сучасний дитячий майданчик для відвідувачів.

  Засновники вирішили відійти від класичних гучних святкувань з концертом. Натомість, частину коштів хочуть передати на благодійність. А гостей у день відкриття ТЦ зустрічатиме виступ діджея, жива музика, розіграш цінних призів від партнерів та гриль-шоу на одній з відкритих терас простору.

 • Запрошуємо вас на відкриття в суботу, з 10:00.

  Центр розташований на вул. Галицька, 201Г, в мікрорайоні Пасічна. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!