Мер Франківська хоче відродити футбол та створити народний клуб

Сьогодні, 29 березня, під час оперативної наради міський голова Руслан Марцінків доручив опрацювати ідею створення футбольної команди «Народного клубу Прикарпаття».

«Нема в нас багатих людей, олігархів, які хочуть вкладати гроші у футбол. Але може кожен депутат та підприємець пожертвувати певну суму грошей і ми почнемо з наступного сезону грати в другій лізі. Це питання дуже важливе», – наголосив Марцінків.

Мер дуже перейнявся відсутністю професійного футбольного клубу в Івано-Франківську. Мовляв, це дуже погано і це питання треба вирішити та тримати на контролі. Також він запропонував ще один варіант вирішення цієї проблеми: «Може бути ФК «Барселона» в якому мільйон акціонерів, то, думаю, що знайдеться і 100 засновників як в «Urban Space 100», які можуть по тисячі доларів заофірувати і потім ходити на футбол і казати, що я засновник команди».

За словами Руслана Марцінківа, в Івано-Франківську є стадіон та інфраструктура для розвитку футболу і можна так все продумати, щоб не було великих затрат.

Нагадаємо, що спецпроект “Гра без правил” розказав про афери, які пов’язані з Івано-Франківською федерацією футболу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!