Мер Франківська нарікає на забудовників, бюрократію та боротьбу за місто

 • Сьогодні, 26 листопада, відбувається звіт міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа перед громадою.

  Мер Івано-Франківська почав звіт з представлення своїх заступників. Зокрема, під час представлення заступника з гуманітарних питань Олександра Левицького він наголосив, що «Батьківщина» підставила «Свободі» плече.

  Руслан Марцінків подякував усім мешканцям, активістам, команді «Свободи». «Ми не можемо побудувати у місті одразу все, щоб хотілося. Я буду говорити жорстокі речі, але так є. Є певні обставини, які впливають на нашу діяльність. Ми відчуваємо, що за область є боротьба двох великих сил: сили президента і тієї, яка має аеропорт і курорт. Тільки цього року внаслідок цієї боротьби було 62 перевірки», – почав мер.

  Також поскаржився на бюрократію. Наприклад, у школі №19 хочуть збудувати спортивний майданчик, але 9 місяців чекали на висновок експертизи. Також були проблеми з початком будівництва моста.

  «У нас в місті сильне будівельне лобі. Багато депутатів в міській раді є забудовниками. Тому дуже важко залишити парки і сквери. Також ми відчуваємо великий брак кадрів. Наші брати і сестри їдуть працювати закордон», – продовжив він.

 • Також мер зазначив, що місто продовжить боротьбу за Локомотиворемонтний завод.

  Як повідомляв сьогодні “Галицький кореспондент”, Руслан Марцінків сьогодні звітував. Він наголосив, що він та команда дотримуються передвиборчих обіцянок і крок за кроком роблять місто комфортним.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!