Мер Франківська перевірив лікарню на Матейки

 • Сьогодні міський голова Руслан Марцінків разом із начальницею управління охорони здоров’я Марією Бойко провели інспекцію в Міській клінічній лікарні №1 на вул. Матейки

  Із 1 квітня 2020 року розпочинається другий етап медичної реформи. У повному обсязі має запрацювати Програма медичних гарантій, а саме перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту безоплатно, інформують на сайті Марцінківа.

  Отже, розпочата минулого тижня перевірка медичних закладів Івано-Франківська на готовність до Реформи продовжується.

  «Сьогодні ми приїхали в лікарню на Матейки для того, щоб перевірити стан її готовності до старту другого етапу медичної реформи. В цьому медзакладі справді хороший і кваліфікований медичний склад персоналу. Тут  насправді виконано всі необхідні вимоги для старту реформи. Але ми повинні бути готові надавати якісні послуги. А це значить, що необхідне якісне медичне обладнання, необхідні ремонти», – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

  Начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко розповідає, що другий тиждень поспіль разом з міським головою проводить перевірку медичних закладів Івано-Франківська. Сьогодні завітали на «медичний четвер» в МКЛ №1. Ця лікарня є однією з найстаріших медзакладів у місті. Також вона на сьогодні оновлюється, і навіть зараз проводяться ремонтні роботи в операційному блоці. Наразі здійснення сучасних ремонтів і встановлення сучасного обладнання є  нагальним питанням для цього медзакладу.

 • Головний лікар Міської клінічної лікарні №1 Тарас Василик додає, що останнім часом відбулась низка суттєвих позитивних змін для медзакладу. І лікарня готова до старту медреформи, бо відповідає всім попереднім вимогам.

  Нагадаємо, у франківській центральній лікарні відкрили новий комп’ютерний томограф (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!