Мер Франківська перевірив місцевий дитсадок і ліцей (ФОТО)

 • Традиційно у середу міський голова Руслан Марцінків відвідує заклади освіти. Такі систематичні об’їзди дозволяють перевірити стан робіт, що проводяться в школах чи садках, а також їх готовність до нового навчального року. Цьоготижневий візит відбувся в ДНЗ №3 «Бджілка» та ліцей №23 ім. Романа Гурика.

  Дитячий садочок готується зустрічати маленьких вихованців теплом і затишком. Тут за програмою НЕФКО проводять роботи з енергомодернізації. Тут повністю утеплили фасад, на стадії завершення – внутрішні роботи. «Зараз триває заміна системи опалення в приміщеннях груп, заміна батарей. Приблизно за тиждень їх завершать. Також встановимо індивідуальний тепловий пункт. Важливо, що окрім утеплення та заміни опалення, встановили в групах рекуператори для циркуляції свіжого повітря. Ці всі роботи в комплексі дадуть відчутний результат», – ділиться враженнями завідувачка «Бджілки» Руслана Палій.

  Ліцей №23 імені Романа Гурика – один із найбільших навчальних закладів міста. Тут завершується підготовка до навчального процесу. Заступник директора департаменту освіти і науки Наталія Микула наголошує, що подібні об’їзди допомагають оцінити реальну ситуацію в тому чи іншому закладі.

   «Перевірили як розташовані входи та виходи для організації безпеки учнів. Оглянули місця, де проводитимуть температурний скринінг учнів, оглянули початкові класи НУШ. Під час цих відвідин міський голова запропонував низку проєктів, які можна реалізувати в закладі», – розповіла Наталія Микула.

  Серед ключових потреб, як зазначає директор 23 ліцею Микола Василик, це заміна даху – 4 черга, заміна покрівлі над спортзалом, а також заміна теплотраси.

  Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що працювати в теперішніх реаліях досить непросто, але роботи стараються проводити в кожному закладі. 

  «Зараз непросто, адже збоку держави маємо значні недофінансування. Але стараємося працювати і покращувати школи та садки. 23 школа – досить велика. Тут першочергово треба замінити дахову покрівлю, а також освітити територію. Над цим і працюватимемо насамперед», – запевнив Марцінків.

  Нагадаємо, школяр із селища на Прикарпатті склав ЗНО на 795 балів з 800 можливих

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!