Мер Франківська пригрозив розпустити МАРС, якщо ті не будуть працювати

 • Сьогодні, 21 травня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

  Начальник служби оперативного реагування Зореслава Гелеван розповіла, що через зливи найбільша проблема у місті на вулиці Надрічна. Мовляв, там підтоплює і дорогу, і житлові будинки.

  «Постійно великі опади. Через це там стоїть намул», – відповів заступник генерального директора КП «Водоекотехпром» Андрій Грималюк та додав, що на місці постійно працюють їхні бригади.

  Крім того, Гелеван зазначила, що їм постійно дзвонять рятувальники і просять, щоб вони відправляли якусь бригаду на місця, де потрібна допомога. Але у них такої бригади немає, тому коли можуть – відправляють МАРС.

  «Я не знаю, чи це правильно», – сказала посадовиця.

  Також керівник КУ «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба» Олег Бевський додав, що вони не можуть реагувати на всі виклики і технічно не готові то дощів. За словами Бевського, МАРСіани базуються на Пасічній, тому їм важко виїжджати в місто.

  «Добре. Будемо розбиратися», – сказав міський голова.

 • Крім того, Марцінків пригрозив розформуванням МАРСу, якщо ті не будуть виїжджати на виклики. Також Зореслава Гелеван зазначила, що люди жаліються на ремонт моста на Незалежності – комунальники роблять це у час пік, що створює незручності.

  Через це Марцінків звернувся до директора КП «Муніципальна дорожня інспекція». Мовляв, знімати асфальт вони можуть і вночі.

  Нагадаємо, Негода на Прикарпатті підтопила вже понад 3200 будинків і пошкодила міст

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!