Мер Франківська розповів, чому активістка не очолить департамент архітектури

Кілька місяців тому міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків  запропонував франківській активістці Марії Козакевич очолити департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини.

Таку заяву мер зробив у соцмережі, реагуючи на повідомлення Марії Козакевич про те, що на площі Ринок перший поверх приміщення РАЦСу помалювали в синій колір.

“Хочете експеримент – призначаємо Вас або Юру керівником департаменту архітектури, хоч завтра, покажіть клас! Чекаю заяви!”, – емоційно написав тоді він.

Пізніше Марія Козакевич повідомила у фейсбуці, що вона погодилася на цю посаду. “Виклик “експерименту” прийняла. Заяву разом з обов’язковими заходами реорганізації і баченням роботи занесла. Зустріч з мером відбулась. Чекаю на рішення”, – повідомила Марія Козакевич.

Але чомусь вона так і не стала керівником департаменту? Якою була реальна пропозиція, Руслан Марцінків розповів в інтерв’ю “Галицькому кореспонденту”.

“Я зараз не розумію огульної критики у свій бік від родини Козакевичів. Вони ведуть опозиційну діяльність, і тепер я би не зміг спрацюватися з тими людьми. Але на той момент я дійсно пропонував через патронатну службу призначення, та вона відмовилася”, – розповів міський голова.

За його словами, активістка захотіла піти на відкритий конкурс і замість керівника департаменту містобудування Ореста Кошика, а міська влада пропонувала їй очолити відділ охорони культурної спадщини. Розглядали також пропозицію, щоб вона пішла на посаду Володимира Ідака, роботою якого у місті не задоволені.

Інтерв’ю з міським головою читайте у наступному номері “Галицького кореспондента”.

Що думає про це сама Марія Козакевич вона написала у коментарі в Фейсбуці.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!