“Зустрічі з нашими захисниками завжди особливі. Кожного разу цікавлюся у самих бійців та їхніх командирів, що потрібно. Запити є, тому в тилу будемо над цим працювати.
Тепер з бійцями “десятки” та коломийського батальйону тероборони багато говорили про підготовку до зими та покращення матеріальної бази бригади. У бюджеті міська рада має закладені кошти на це. Але безпосередньо військові кажуть на що краще використовувати гроші. Ще одна важлива тема – купівля та будівництво житла для військовослужбовців.
Українські захисники мають розуміти, що і в тилу, і на передовій про них думають та дбають. Коломийська міська рада намагається робити для цього все можливе. Адже наш спокій – це заслуга хоробрих воїнів”, – підкреслює мер.
Читайте також: Попри поранення та контузію: боєць з Прикарпаття героїчно врятував чотирьох побратимів з-під обстрілів
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/305358609_517124520417266_7067782552775532613_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/305446781_517124577083927_5370468348220613588_n-1230x923.jpg)