Мер міста Андрій Найда пропонує провести “Євробачення-2023” у Калуші

 • “Євробачення-2023” має бути в Калуші.

  Про це заявив міський голова Калуша Андрій Найда, пише «Галицький кореспондент».

  Він наголосив, що підтримує ідею, яку вже раніше озвучив фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк та навів аргументи від NGO UFRA ГО УФРА.

  Мовляв, якщо хтось скаже, що це нереально, то треба зважити на те, що багато скептиків не вірили, що гурт ввійде у фінал “Євробачення”.

  Однак, “маленьке містечко”, згуртувавшись, зробило свій внесок у перемогу улюбленої групи у фінал національного відбору, а потім KALUSH ORCHESTRA з розгромним рахунком переміг у Турині та здобув кубок “Євробачення-2022”.

  «Коли Олега Псюка запитали, де буде проведено “Євробачення”, якщо вони виграють, він сказав: “Як де? Зрозуміло, що в Калуші”. Олег зробив свою частину роботи, тепер калушани мають зробити свою. Зробимо, калушани? А тепер відкинемо емоції і подумаємо, чому конкурс має відбутися саме в Калуші. Калуш – місто, яке знаходиться поблизу кордонів Євросоюзу і це явна перевага для проведення заходів такого типу – як логістично так і безпеково. Якщо “Євробачення” пройде у якомусь з великих міст, то це просто буде одна із подій, що на декілька тижнів дозволить трошки додати до туристичного потенціалу. А для Калуша це буде точкою росту на довгі роки. Калуш заслужив на цей шанс!», – йдеться в повідомленні мера.

  До того ж, колись “Євробачення” вже проводили у маленьких містечках в Ірландії та Великобританії.

  «Проведення “Євробачення” на Івано-Франківщині дозволить розвиватися також всій області, адже в 100 км доступності ми маємо дуже багато туристичних локацій – Буковель, Верховина, Коломийщина, Косівщина, Опілля, наша рідна Бойківщина, які радо приймуть фанатів “Євробачення”. І найголовніше, Калуш має велику команду однодумців, готових втілювати цей амбітний проєкт – насамперед Олег Псюк та KALUSH ORCHESTRA, бізнес та депутатський корпус усіх рівнів, ну і звісно усі без винятку калушани, які є творчими та креативними», – додає Найда.

  Нагадаємо, “Укрпошта” планує випустити марку, присвячену переможцям “Євробачення-2022” – гурту Kalush Orchestra. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!