“Мер своїми діями розділив учасників АТО на “наших” і “ваших”, – Н. Сербин про конфлікт атовців з Марцінківим

Франківська активістка Наталія Сербин розмістила на своїй сторінці у Facebook допис про те, що міський голова Руслан Марцінків використовує армію в своїй політичні грі та, тим самим, підриває її авторитет.

“Найбільш огидною справою, якою увінчався наш мер, за цей ще дуже короткий період мерства – це те, що він своїми діями розділив учасників АТО на наших і ваших, на тих, хто з нами і проти нього”, – написала Наталія.

Вона зазначила, що  коли ще йшла виборча кампанія, побачила білборд партії “Свобода” із бійцем на милицях. Це шокувало активістку. Вона не розуміє, як можна так цинічно використовувати армію в політиці.

“Але бачу, що мер не зупинився, дурних емоцій йому вистачило, аби створити свою ГО і через неї обливати брудом  бійців. Хіба це додає нам сил у цій страшній війні?”

Керівник центру допомоги учасникам АТО Наталія Сербин не розуміє, коли хтось із бійців, вирішує захищати владу. “У нас що, по міській раді чи по кабінету мера кулями шиють?!”, – пише вона.

Активістка додає, що зараз потрібно докласти чимало зусиль, щоб переконати громадянина України про те, що варто йти служити в армію.

“Мер стимулює це виплатами із міського бюджету, а може, варто перестати ганьбити українську армію, бо кожне лихе слово в сторону українського солдата – це підрив статусу і репутації нашої армії”, – наголошує Сербин.

За її словами, якщо і є якісь конфлікти стосовно пільг для атовців, то це, мабуть, тому, що добре не організована робота з бійцями.

“Чим міська влада може похвалитися у питаннях АТО, що створено для бійців за три роки? Нічого”, – констатує вона.

Сербин зазначає, що навіть у районних центрах створюються і відкриваються реабілітаційні центри.

“Центри АТО (фактично маленькі будинки ветеранів), правда, маленькі, але це вже територія ветеранів, це їх простір, вони там вільно дихають, мають можливість вирватися із цього задушливого мирного суспільства, просякнутого корупцією і фальшю”, – пише активістка.

Наталія Сербин переконана, що  міська влада шукає собі тільки “своїх” атовців.

“Ви думаєте, що люди не знають, як служили Ваші, як їздили під час служби за кордон і відпочивали, як пішли в АТО, щоб потім просто на виборах в камуфляжі сфотографуватися. Але ні, Ви таки вирішили знищити все те, що люди будували три роки, зганьбити бійців”, – підсумувала свій допис керівник центру допомоги учасникам АТО.

Нагадаємо, голова ГО “Легіон “Галичина” заступився за міську раду Івано-Франківська.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!