Мерія Калуша виграла суд у підприємиці, яка збудувала втричі більший МАФ

 • Мерія Калуша виграла суд у підприємиці, яка збудувала втричі більший МАФ, ніж мала по документах.

  16 жовтня минулого року виконавчий комітет Калуської ради прийняв рішення, яким анулював паспорт прив’язки тимчасової споруди на проспекті Лесі Українки, 76, інформують “Вікна”.

  Павільйон збудувала підприємець Ірина Лучко. При цьому – з порушеннями. Зокрема, паспорт прив’язки був виданий на кіоск площею 12 кв. метрів, а підприємець збудувала павільйон площею 36 кв. метрів. Тож, рішенням виконкому підприємця  зобов’язали  впродовж п’яти днів демонтувати тимчасову споруду. У разі, якщо підприємець самостійно не демонтує споруду, то це завдання доручили комунальному підприємству «Калушавтодор».

  Утім, демонтажу збудованого павільйону так і не відбулося. 19 жовтня підприємець звернулася в Івано-Франківський окружний адміністративний суд з позовом до виконавчого комітету Калуської міської ради про визнання протиправним і скасування рішення від 16 жовтня.

  Ухвалою від 24 жовтня суд відкрив провадження у справі. Крім того, іншою ухвалою, від 25 жовтня, суд зупинив дію рішення виконкому про демонтаж споруди до винесення і набрання законної сили рішенням по суті справи.

  Однак цю справу виграла Калуська міська рада. У повідомленні на сайті міської ради йдеться:

  «25 лютого 2019 року Івано-Франківським окружним адміністративним судом по адміністративній справі за позовом Лучко Ірини Володимирівни до виконавчого комітету Калуської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення № 217 від 16.10.2018 «Про анулювання паспорта прив’язки тимчасової споруди на пр. Лесі Українки, 76 в. м. Калуші для провадження підприємницької діяльності» відмовлено в задоволенні позову Лучко І.В. до виконавчого комітету Калуської міської ради».

  Повний текст рішення суду з’явиться 5 березня 2019 року. Відтак є два варіанти розвитку подій. Перший: рішення суду вступить у законну силу і павільйон демонтують. Другий: підприємець подасть апеляційну скаргу.

  Нагадаємо, У Калуші облаштують майданчики для вигулу собак

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!