Мешканець Прикарпаття продавав годинники з прихованою відеокамерою

 • Нещодавно Долинський районний суд Івано-Франківської області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та підозрюваним.

  Згідно з нею, чоловіка визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 359 КК України та призначили йому узгоджене сторонами покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на пресслужбу суду.

  Як йдеться у вироку суду, обвинувачений, за невстановлених слідством обставин, придбав спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації та мав на меті їх збути третім особам через поштові сервіси без особистого контакту, зокрема з використанням інтернет-аукціонів та подальшої доставки поштою.

  Так, обвинувачений розмістив на веб-сайті власного інтернет-магазину інформацію щодо продажу технічних засобів у вигляді електронних настільних годинників, у які вбудовані приховані мініатюрні відеокамери та мікрофони, та які призначаються, згідно з їхнім описом, для прихованої відеозйомки, в т.ч. у режимі реального часу. При цьому, обвинувачений розмістив на сайті інтернет-аукціонів відповідне оголошення щодо продажу вищевказаних технічних засобів інтернет-магазином, зазначивши себе в якості контактних даних продавця та номер належного йому мобільного телефону.

  У жовтні 2021 року обвинувачений телефоном домовився із покупцем про продаж настільного смарт-годинника з бездротовою Wi-Fi камерою відеоспоетереження за 1750 грн, а наступного дня продав йому цей годинник через оператора поштового зв’язку. А вже на початку листопада за тією ж схемою обвинувачений продав цьому покупцю ще 3 такі годинники.

  У судовому засіданні обвинувачений визнав себе винуватим, вказав, що вчинив злочин, маючи на меті заробити кошти на утримання сім’ї та не розуміючи в той час, що вчиняє протиправні дії, оскільки придбав та реалізував пристрої під назвою “радіо няня” на офіційних сайтах.

 • До теми: Махінації з землею вартістю майже два мільйони: у Франківську жінку судитимуть за шахрайство

  Головне фото – ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!