Мешканка Франківська нарікає на роботу патрульної поліції

 • Сьогодні, 19 вересня, близько 12:00 в Івано-Франківську на перехресті вулиць Новгородська та Бельведерська трапилась дорожньо-транспортна пригода.

  Свідком ДТП стала молода франківчанка, яка і викликала поліцію.

  Maya Vorobkanych на своїй сторінці у соціальній мережі поскаржилась на роботу патрульної поліції, адже оператор лінії 102 нахамив дівчині, а сама поліція приїхала за 21 хвилину від моменту дзвінка.

  «Дмитро Міхалець, навчіть, будь ласка, своїх операторів нормально спілкуватись з громадянами, котрі звертаються з викликом до Національної Поліції України, а не хамити і радити звернутись до поліції Сполучених Штатів Америки.

  Історія така:

  О 12.04 на перехресті вулиць Бельведерської та Новгородської сталась ДТП, машина “Лада” збила велосипедиста, котрий рухався по головній дорозі, збила так, що велосипед опинився під машиною, а хлопчину чудом відкинуло в інший бік. Варто сказати, що жінка-водій абсолютно адекватна і дуже налякана. Можливо, просто не побачила велосипедиста і не встигла зреагувати.

  О 12.06 викликали швидку, яка приїхала приблизно о 12.09. Хлопець в шоковому стані, але травм значних немає.

  Я особисто викликала поліцію о 12.10, три хвилини “вільних операторів не було”, коли нарешті знайшовся оператор, я повідомила про ДТП, а також поцікавилась, чому так довго потрібно очікувати з’єднання. Відповідь отримала просто геніальну: “Жіночко, взагалі-то, не ви одна дзвоните”, а я питаю: “А що робити, якщо мене ріжуть і вбивають, може, Вам варто збільшити штат і брати приклад з поліції США, котрі реагують моментально”. Відповідь була такою: “То, пані, дзвоніть і звертайтесь до них”. До слова поліція приїхала о 12.31. (21 хв від моменту дзвінка).

  Мораль така: з усіма трапляються нещасні випадки, і жінка-водій переживала за хлопця, сама дуже налякалась. Але якщо ви не можете додзвонитись в поліцію, яка повинна нас захищати, яка існує з наших податків, то вся надія лише на поліцію Сполучених Штатів, ось куди вам порадять звернутись. Ось куди вас відправить диспетчер, якщо ви такий наглючий і насмілитесь поставити неугодне питання і дати пораду. Нас врятує тільки поліція США», – пише дівчина.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!