Мешканка Верховинщини, яка отруїла своїх дітей, може залишитися у в’язниці на все життя

 • У середу, 6 квітня, Івано-Франківський міський суд розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу щодо мешканки селища Верховина, 1986 року народження, яку обґрунтовано підозрюють у вчиненні злочину передбаченого п. п. 1, 2 ч. 2 ст. 115 ККУ (умисне вбивство двох або більше осіб, малолітньої дитини).

  Суд встановив, що близько опівночі 03 квітня, підозрювана діючи умисно, отруїла своїх дітей. Для цього вона використала медичні препарати, які знаходилися в її будинку. Старшому сину вона дала випити воду, в якій були розчинені таблетки. А молодшому – таблетки, які назвала вітамінами. Від спожитих медичних препаратів у них наступила миттєва смерть.

  Окрім доказів, наведених стороною обвинувачення, суд також взяв до уваги той факт, що підозрювану було госпіталізовано до Івано-Франківської обласної психо-неврологічної лікарні (ОПНЛ) № 3 з діагнозом гострий поліморфний психотичний розлад, суїцидальна спроба. Попри те, що відповідно до довідок виданих  Верховинською районною поліклінікою, жінка на обліку у лікарів нарколога та психіатра раніше не перебувала.

  Згідно з довідкою, яку видав  головний лікар Івано-Франківської ОПНЛ № 3, з підозрюваною, яка на даний час перебуває на стаціонарному лікуванні в ОПНЛ № 3,  можна проводити слідчі дії, і подальшого соматичного та психіатричного лікування вона не потребує. Відтак жінка може перебувати в ізоляторі тимчасового тримання.

  Враховуючи вищенаведене та усі надані докази, а також те, що вчинений злочин носить особливо тяжкий характер, суд ухвалив клопотання сторони обвинувачення задовольнити та обрати для підозрюваної запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, без визначення грошової застави.

  Тримання під вартою підозрюваної здійснювати в Івано-Франківській установі виконання покарань № 12.

  Якщо вину підозрюваної доведуть у суді, то їй загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі та строк від 10 до 15 років, або довічне позбавлення волі.

  Раніше ми писали, що ввечері 3 квітня в смт. Верховина у житловому будинку виявлено тіла двох дітей  – 2-річного та 9-річного хлопчиків.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!