Мешканці Калуша можуть залишитися без води та тепла

 • 25 січня наклали арешт на рахунки комунального підприємства «Водотеплосервіс».  В. о. керівника підприємства Петро Шевчук пояснив, чим це загрожує калушанам.

  За словами Петра Шевчука, ситуація складна, сума боргів комунального підприємства — понад 500 млн гривень, і вона продовжує збільшуватися, повідомляють «Вікна».

  Блокування рахунків підприємства у зв’язку з виконанням судових рішень про стягнення боргів загрожує тим, що «Водотеплосервіс» не зможе заплатити за електроенергію, газ, не зможе платити зарплату і забезпечувати роботу аварійних бригад. Фактично, робота підприємства буде зупинена. Неоплата за газ — це зупинка котелень і теплопостачання половини міста. Без сприяння з боку державних інституцій вирішити проблему неможливо, — зазначив Петро Шевчук. Борги підприємства — це практично річний бюджет Калуської громади.

  Влада міста звернулася до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та народних депутатів України Едуарда Прощука і Олега Марусяка щодо вжиття всіх можливих заходів для недопущення блокування рахунків КП «Водотеплосервіс» і сприяння в розробці плану дій та заходів щодо підтримки підприємства.

  Як зазначив Петро Шевчук, результат цього звернення виявився діаметрально протилежним очікуваному. Зараз міська влада очікує реакції з боку обласної державної адміністрації: голова ОДА попросив час на вивчення ситуації. Заплановане засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Також підготовлznm звернення до уряду та президента України.

  Нагадаємо, що калушанин став чемпіоном України з вільної боротьби

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!