Мешканці міста хочуть заборонити DJ Kafe

На порталі електронних петицій до влади Івано-Франківська зареєстрована петиція, в якій мешканці міста просять заборонити діяльність скандального DJ Kafe.

петиції

В тексті петиції йдеться про те, що відвідувачі цього закладу створюють небезпеку для мешканців міста. Крім того, автори зазначають, що людина, яка декілька років тому в цьому кафе стріляла в дівчину з травматичної зброї, не покарана.

У центрі міста працює заклад, відвідувачі якого створюють небезпеку для життя і здоров`я громадян, з огляду на події які стаються в цьому закладі і на прилеглій до нього території,(стрілянина декілька років тому, коли із травматичної зброї була важко поранена одна із відвідувачок, а злочинець так і не покараний!!!, погрози щодо застосування автоматичної проти відвідувачів закладу особами, які так і не притягнуті до відповідальності, нещодавній інцидент, і ще багато фактів, які не набули розголосу) необхідно заборонити роботу ДіДжейКафе, або іншого альтернативного закладу в цьому приміщенні НАЗАВЖДИ!!!

Нагадаємо, що на сайті електронних петицій до влади м. Івано-Франківська з’явилося декілька петицій емоційного характеру. Це своєрідний крик душі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!