Мешканців Тлумача просять гідно зустріти загиблого героя Романа Круховського

 • У п’ятницю, 5 серпня, у Тлумач привезуть тіло загиблого воїна, тлумачанина – Романа Круховського.

  Усіх жителів міста Тлумача просять гідно зустріти героя, сформувавши живий коридор вздовж вулиці Грушевського, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Тлумацьку міську раду.

  Орієнтовний час 11:30. (центр міста, Тлумацький народний дім).

  Панахида 5 серпня о 20.00 в Тлумацькому народному домі.

  Похорон 6 серпня о 11.00.

  Нагадаємо, Роман Круховський загинув 2 серпня. 29 липня йому виповнилося 42 роки.

  Він був головою Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади у 2016-2020 роках.

  В перші дні війни, як доброволець, Роман Круховський прийшов до 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Тлумачі, служив у роті охорони, а згодом відправився на фронт.

  Друзі та колеги по роботі пам’ятають Романа Петровича як керівника, на якого можна покластись, доброго та справедливого. Він був щирою, позитивною та життєрадісною людиною. Світлі спогади про нього назавжди залишаться у серцях.

  Довідка

  Круховський Роман Петрович народився 29 липня 1980 року в с. Надорожна Тлумацького району Івано-Франківської області.

  У 1997 році закінчив Тлумацьку ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 1997-2000 роках навчався в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання і спорту. У 2009 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури і спорту. У 2019 році закінчив магістратуру Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

  З 2003 по 2016 роки працював викладачем у Івано-Франківському коледжі фізичного виховання Національного університету фізичної культури і спорту. У 2016-2020 роках – міський голова сьомого демократичного скликання Тлумацької об’єднаної територіальної громади.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!