Мешканцям Косівщини протягом двох тижнів вимикатимуть світло

 • На Косівщині з 29 листопада до 11 грудня енергетики спільно із підрядною організацією проводитимуть заплановані роботи.

  Як повідомляють на сторінці “Прикарпаттяобленерго”, у зв’язку з цим у мешканців сіл Люча, Нижній Березів, Середній Березів, Верхній Березів, Текуча, Лючки та Баня-Березів у цей період протягом кількох годин буде відсутнє електропостачання.

  “З початку 2021 року на цій лінії зафіксували 28 аварійних вимкнень, 22 з яких ставалися через падіння гілок і дерев на лінію під час негоди”, – розповідає Ігор Микуляк, головний інженер філії “Карпатська”. 

  За його словами, чистка траси, розширення просіки лінії необхідні для запобігання нових вимкнень у зимовий період.

  “Перенести планову чистку трас немає змоги, оскільки зими на Косівщині нерідко вітряні та сніжні, а ліквідації аварійних вимкнень як правило тривалі, через важкодоступну місцевість і непередбачуваність погодних умов. Окрім того, обірваний провід – це небезпека для життя людей і тварин, на жаль, такі нещасні випадки трапляються в Україні щороку. Ми розуміємо, що щоденні знеструмлення можуть викликати занепокоєння у мешканців сіл, тому в компанії прийняли рішення не знеструмлювати всю лінію одночасно, а поділити її на три відрізки, перезаживлюючи мешканців від інших підстанцій там, де це можливо. Також просимо про розуміння цієї ситуації: планові вимкнення – це нагальна потреба часу і надійне електропостачання при будь-яких обставинах”, – додає головний інженер.

  Про дати та тривалість знеструмлень мешканців повідомили через смс-повідомлення та сільських голів.

  До теми: волонтерам не вистачає 20 тисяч, щоб підвести світло для “Дому матері та дитини”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!