Меценати придбали два апарати ШВЛ для Івано-Франківської обласної лікарні

 • Відділення реанімації Івано-Франківської обласної клінічної лікарні поповнилось двома апаратами для штучної вентиляції легень (ШВЛ).

  Днями для боротьби з коронавірусною інфекцією для Івано-Франківської обласної клінічної лікарні закупили відповідне обладнання. Громадська організація «Хазард» спільно із сім’єю ресторанів «Provance» та  «Cruce de Gusto» вирішили подарувати лікарні два апарати для штучної вентиляції легень.

  «Щоби здолати труднощі, ми повинні єднатися, – зазначають ініціатори подарунка. – Маємо надію, що обладнання допоможе врятувати не одне людське життя…».

  Адміністрація лікарні у свою чергу дякує за жест солідарності, небайдужості та співвідповідальності за непросту ситуацію, що склалася у країні та області.

  «Підтримка медиків у цей непростий час та вияв уваги до їхньої праці додасть сил і наснаги у порятунку людських життів», – зазначає генеральний директор Остап Грищук. – А це обладнання на сьогодні є справді найнеобхіднішим у лікуванні пацієнтів з коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи».

  Нагадаємо, В обласній інфекційній лікарні Франківська є 42 людини з підозрою на COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!