Міхеіл Саакашвілі відвідав Бурштин

22 січня в рамках лідер політичної партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі зустрівся з мешканцями Бурштина біля місцевої ТЕС. Захід став продовженням політичного турне Саакашвілі українськими містами.

На зустріч з політиком зібралися до 80 осіб. Саакашвілі традиційно критикував нинішню українську владу в особі президента та уряду, також коментував питання місцевого значення. Не оминув політик і тему Бурштинської ТЕС, щоправда не обійшлось і без казусу.

Так, Міхеіл Саакашвілі зазначив, що на Бурштинській ТЕС скорочують людей, середня зарплата складає 4000 гривень, і її не піднімали роками. Однак, за словами директора ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрія Шувара, така інформація політика не відповідає дійсності.

«Мені незрозуміло, звідки у Саакашвілі такі дані. В нас не те що нема скорочень, в нас зараз 24 людини в процесі оформлення в оперативний персонал. Середня зарплата на Бурштинській ТЕС складає 10730 грн, а в квітні буде планове підвищення в середньому на 15%», – зазначив Андрій Шувар.

Варто відмітити неабияку активність політичних партій у Бурштині за останній місяць, що можна пояснити підготовкою до виборів. До Саакашвілі у Бурштині вже проходили заходи партій «Народний контроль» та «Воля народу».

DSC_0457 DSC_0458 DSC_0478 DSC_0479 DSC_0489

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!