Мінекономіки запрошує американський бізнес долучитись до відбудови України

  • Відбудова України має торкатися одразу всіх сфер економіки – від транспортної, соціальної, житлової інфраструктури до глибокої модернізації економіки та забезпечення сприятливого мікроклімату для бізнесу.

    Так, уряд України затвердив Національну економічну стратегію на період до 2030 року, реалізація якої відбуватиметься в тому числі за постійної міжнародної підтримки.

    Про це говорив Перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін під час онлайн-конференції “Відбудова України: Перша конференція промисловців США та України” 24 січня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку Міністерства економіки України.

    Участь у заході взяли Президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах, Президент Національної асоціації виробників (США) Джей Тіммонс, керівництво Міненерго, Міндовкілля, українські та американські виробники.

    “Через російську агресію перед Україною постало багато економічних викликів. Серед пріоритетів є розбудова логістичної інфраструктури для посилення експорту сільськогосподарської продукції залізничним та автомобільним шляхами, відновлення зруйнованого житла, розвиток переробних підприємств. Також критично важливим є відновлення енергосистеми України та забезпечення її захисту від російських атак. Відбудова України – це можливість для іноземних інвестицій, реалізації спільних проектів українського та міжнародного бізнесу, створення виробництв та впровадження нових технологій”, – підкреслив Денис Кудін.

    З боку американського бізнесу було висловлено повну підтримку України в боротьбі з російською агресією та захисті демократичних цінностей. Також підприємці США наголосили, що і надалі продовжуватимуть співпрацювати та інвестувати в український бізнес, в тому числі підтримувати відновлення та реконструкцію України, енергетичну інфраструктуру, співпрацювати в частині технічної освіти, розвитку людських ресурсів під час війни для майбутньої реіндустріалізації країни та інших напрямах.

  • Наприкінці заходу УСПП та NAM підписали Меморандум про співпрацю.

    До теми: Посол України розповів, як бачить майбутнє українців з тимчасовим захистом у ЄС

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!