Міністр культури Олександр Ткаченко подав заяву про відставку

 • Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко написав заяву про відставку.

  Про це урядовець повідомив на своїй Facebook-сторінці. У дописі Ткаченко назвав причини, які змусили його піти на цей крок.

  Зокрема, міністра не влаштовує той факт, що нещодавнє рішення Кабміну щодо Держкіно приймалося без погодження з його міністерством.

  «Забрати Держкіно у Міністерства культури та інформполітики і передати його в управління Кабміну – нелогічно. Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності», – обурився Олександр Ткаченко.

  Ткаченко також зазначив, що якщо передача «Держкіно» стала для нього останньою краплею, то передостання – мізерні обсяги витрат на культуру, заплановані у проєкті Державного бюджету на 2022 рік.

  Очільник міністерства підбив підсумок свого перебування на посаді, заявивши, що йому вдалося «зробити десь 50% із запланованого».

  Також Олександр Ткаченко пообіцяв відзвітувати у Верховній Раді про результати своєї півторарічної роботи на чолі Міністерства культури та інформаційної політики України, та повідомив, що вже відправив заяву спікеру парламенту Руслану Стефанчуку. 

  Читайте також: Міністр екології Роман Абрамовський подав у відставку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!