Міноборони створило військову телерадіостудію

 • Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

  Як зазначається в рішенні комісії, засновником телерадіостудії є Міністерство оборони, метою створення є висвітлення діяльності Збройних Сил України, напрямків розвитку та підготовки військ у мирний і воєнний час, ведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань підвищення престижу військової служби та формування в українському суспільстві позитивної суспільної думки про Збройні Сили України.

  Представники Міноборони зазначили, що на даний момент мова йде про діяльність радіостанції під позивними “Армія FM-Військове радіо”.

  Голова Нацради Юрій Артеменко додав, що раніше він провів зустріч з радниками міністра оборони й одним з приватних українських телеканалів, в ході якої обговорювалася можливість “віддати один із супутникових телеканалів під потреби Міноборони, щоб можна було створити (на цих частотах) військовий канал”.

  Нагадаємо, На Прикарпатті провели в останню путь загиблого в АТО Руслана Черналевського.

 • vimage1

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!