Міська влада Калуша шукає заміну недобросовісному перевізнику

 • У Калуші шукають перевізників для обслуговування двох маршрутів.

  14 листопада на офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили оголошення про пошук перевізника. У повідомленні йдеться:

  «Для обслуговування пасажирів на маршрутах № 6 «Карпатська кераміка – Лікарня» по вул. Євшана та № 11 А «ВПУ – Залісся» по вул. Євшана (5 основних транспортних засобів та 1 резервний) виконавчий комітет Калуської міської ради планує залучити перевізника для укладання тимчасового Договору з перевезення пасажирів на вищевказаних автобусних  маршрутах загального користування».

  До речі маршрут №11А є сезонним: з листопада до квітня перевезення за ним не проводять.

  Як пояснив у коментарі «Вікнам» начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, у цьому випадку йдеться про пакет маршрутів, переможцем конкурсу на який свого часу стало ВАТ «Калуське АТП». Перевізник, за словами посадовця, не відмовлявся від пакету маршрутів, тому міська влада шукає йому заміну. Тобто, якщо свої послуги запропонує інший перевізник, що має достатньо транспортних засобів, які відповідають заявленим вимогам, то у такому разі місто договір з ВАТ «Калуське АТП» розірве і укладе тимчасовий договір з новим перевізником.

  Законодавство, за словами Юрія Соколовського, дозволяє залучати тимчасового перевізника без проведення конкурсу на термін до трьох місяців. А вже наступного року, орієнтовно у травні-червні у місті має відбутися конкурс на пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування.

  Головна причина, яка спонукає міську владу відмовитися від послуг ВАТ «Калуське АТП» на одному з ключових у Калуші міських автобусних маршрутів, – систематичні зриви рейсів перевізником. За словами Юрія Соколовського, найгірша ситуація у вихідні дні і вечірні години. Калушани постійно скаржаться на відсутність рейсів до лікарні, які мали б бути згідно із узгодженими з перевізником графіками руху. Це підтверджують і перевірки, які проводить управління економіки.

 • На жодному іншому маршруті таких проблем немає: буває що рейс зривають через якісь форс-мажорні обставини (наприклад, зламався автобус), але лише на шостому маршруті порушення є системними.

  Як підкреслив Юрій Соколовський, на адресу Калуського АТП неодноразово відправляли звернення з вимогою виправити ситуацію, однак вони жодного ефекту не дають. Схоже, міська влада змучилася шукати порозуміння з перевізником, який ігнорує взяті на себе зобов’язання.

  З пропозиціями та для отримання додаткової  інформації  звертатись  в управління економічного розвитку міста Калуської міської ради за адресою  м. Калуш, вул. Шевченка, 6, другий поверх, каб. №5,  тел.(03472) 6-52-21.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!