Міський голова Галича заявив, що підтримує будівнивництво м’ясопереробного заводу поблизу Крилоса

 • У селі Вікторів Галицького району підприємство «Ґудвеллі Україна» (колишня «Даноша») планує збудувати потужний м’ясопереробний завод. Правда, остаточного рішення про це нібито ще немає, але жителі сусіднього Крилоса вже виступають категорично проти будівництва. Підтримала їх і сільська рада. Люди переконані, що таке виробництво є неприпустимим неподалік фундаментів Успенського собору, та ще й на історичній території давнього Галича.

  «Ми за свинарник, але не на історичній землі. Тому я проти, – пояснює парох церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Ярослав Жолоб. – Історична земля давнього Галича призначена для людей, а не для свиней. Ми дуже відсталий і дикий народ, якщо дозволимо це. Як можна тут бити свині?! Це ж море крові і запах, зрозуміло ж, буде».

  Детальніше про це читайте у статті “Інвестиції ідуть свинею”.

  Міський голова Галича Орест Трачик заявив 12 липня на сесії міської ради, що, незважаючи на те, що багато людей виступають проти, він підтримує будівництво м’ясопереробного заводу. Каже, був на схожому заводу у Німеччині і там всюди чистота та порядок. Так само чисто на заводі у Польщі.

  «Галич цим був би дуже задоволений. Це не тільки він би розвивався, а й Вікторів та загалом район.  Ми зацікавлені в тому, щоб дати їм воду і забрати від них каналізацію. Ми забираємо лише очищені відходи. Вони хочуть брати 1000 кубів і стільки ж віддавати. Це вигідно. Ми принесемо водоканалу гроші», – аргументував свою позицію мер.

  Також він пригадав, що в Галичі не дозволили колись збудувати сміттєсортувальний завод, асфальтний, виробництво пластмасової тари, цегельню.

 • «Тепер вже не можна і це. За що тоді жити? Як людям давати зарплату? Чому люди виїжджають? Бо не мають де працювати. Люди повинні зрозуміти, що це робочі місця та інвестиції вкладені у розвиток регіону. За кордоном за рахунок цього якраз і живуть», – зазначив Орест Трачик.

     

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!