Міський голова Івано-Франківська пояснив, що він мав на увазі, говорячи про ймовірне зростання вартості проїзду

  • Як повідомляв 26 листопада «Галицький кореспондент», міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час звіту перед громадою  анонсував зростання вартості проїзду у громадському транспорті.

    «Якщо ми закупимо 30 нових тролейбусів і побудуємо три нові лінії, то плата за проїзд підніметься. Але це буде плата за комфорт. Це непопулярне рішення, але буду говорити про це», – зазначив Марцінків.

    Сьогодні з’явилася інформація: у п’ятницю, 1 грудня, в Івано-Франківській міській раді відбудуться громадські обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування». Проект рішення передбачає погодження виконкомом граничного розміру тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06:00 год до 20:00 год. в розмірі 5 грн, а у період з 20:00 год. до 23:00 год. у розмірі 7 гривень.

    Як пояснив на своїй сторінці у Фейсбуці Руслан Марцінків, підвищення до 3 гривень можливе лише в комунальних тролейбусах. І лише після того, як будуть закуплені 30 нових і побудують три нові лінії. «Хочу наголосити, що я категорично проти підняття вартості проїзду саме в приватному транспорті», – наголосив він.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!