Міст на Пасічну зазнав шкоди внаслідок паводку, там працює комісія, – Віталій Федорів

 • Сьогодні, 27 липня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада голови ОДА Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

  На нараді, зокрема, розглянули перебіг проведення протипаводкових робіт та ліквідації наслідків паводків.

  “Я проїхався по районах, мої заступники також це зробили. Подекуди наслідки стихії не ліквідовані досі, а пройшов уже місяць. На опори мостів нанесло сміття, і його досі не прибрали. А це ж додаткове навантаження на ці мости. Прошу в тижневий термін ліквідувати проблему”, – сказав Віталій Федорів, голова ОДА.

  За його словами, міст в Івано-Франківську через Бистрицю Солотвинську також зазнав шкоди через повінь.

  “Комісія працює, вона зараз пише акт про завдану шкоду. Ви розумієте, який буде масштаб проблеми, якщо міст стане непроїзний? Прошу приділяти максимальну увагу таким об’єктам. У Косівському районі є, до прикладу, дорога з Печеніжина, де можна доїхати лише до певного місця, а далі два кілометри треба йти пішки”, – додав Федорів.

  Три смерті, десятки знищених будинків, 339 кілометрів зруйнованих доріг, відрізані від світу села – ось так виглядала повінь-2020 на Прикарпатті. Людей рятували на човнах, привозили їм продукти та воду, багато хто залишився без даху над головою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!