“Місце великої безгосподарності”, – Віталій Федорів про реконструкцію Красноїльської школи

Голова обласної державної адміністрації ознайомився процесом реконструкції Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів на Верховинщині.

Будівля освітнього закладу побудована у 70-х роках минулого століття. Однак через недосконалу систему водовідведення та ряду інших недоліків, приміщення школи зазнало руйнування та ураження грибком. У зв’язку з цим частину дітей перевели навчатися на другий поверх, а учнів початкових класів розмістили у сільраді та місцевому клубі.

Наразі у школі навчається понад чотири сотні дітей. З початку наступного навчального року кількість учнів буде збільшуватися.

«Згідно з висновком фахівців, ми маємо шанс зберегти цю школу, і він полягає у проведенні гідроізоляції цокольних приміщень та здійсненні водовідведення, – наголосив Віталій Федорів. – Хочу підкреслити, що відновлення Красноїльської школи перебуває на особистому контролі президента України Володимира Зеленського, тож обласна влада докладе всіх зусиль, щоб завершити реконструкцію та створити належні умови навчання для дітей».

Федорів зауважив, що на сьогодні в області налічується близько тисячі об’єктів незавершеного будівництва, на реалізацію яких вкладені мільйони гривень. По кожному з них проведуть аудит використання фінансового ресурсу.

Нагадаємо, на Прикарпатті планують закрити три школи-інтернати

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!